.

29 październik 2015 roku, to dzień w którym przyszło nam rozegrać zaległy mecz drugiej kolejki spotkań Ligi Podokręgu Zabrze. Orliki swój mecz rozegrały w Ornontowicach, a ich przeciwnikiem był zespół tamtejszego Gwarka.

Mecz rozpoczął się zgodnie z zaplanowanymi założeniami, czyli agresywną grą na całym polu. W obliczu takiej postawy Naszych zawodników drużyna gospodarzy z trudnością konstruowała swe akcje ofensywne, a Nasza agresywna gra doprowadziła do kilku dogodnych sytuacji podbramkowych.

Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Gwarka, a bramki padły po składnie przeprowadzonych kontratakach.

W drugiej połowie gry nie mając nic do stracenia, Gierałtowiczanie ruszyli do ataku, czego konsekwencją były dwie strzelone bramki autorstwa Kuby Jendryczki z rzutu karnego oraz Kacpra Osiewalskiego.

Otwarta postawa zawodników LKS'u doprowadziła do straty kolejnych bramek, a po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy świetlnej widniał wynik 5-2 dla Gospodarzy spotkania.

Tym samym zespół Gwarka umocnił się na pozycji lidera z dorobkiem 12 punktów. Sytuacja ta nie może nikogo zdziwić, gdyż zawodnicy z Ornontowic w tym sezonie prezentują bardzo wysoki poziom.

Noty pomeczowe:

1 - Jezusek Kacper - 3